טיפים כיצד לשמר את האיפור לאורך כל החתונה

רב הכלות מתאפרות בשעות הצהרים המוקדמות וכלות שמתחתנות בחורף לעיתים מתאפרות אפילו מוקדם יותר. אז איך יכול האיפור להחזיק מעמד משעה כה מוקדמת עד לשעות הקטנות של הלילה ולהישאר זוהר ורענן – על אף הצילומים, הנישוקים והחיבוקים? איפור מקצועי לכלה שונה מאיפור יומיומי שאת מאפרת את עצמך או שחברה מאפרת אותך.

* מאפרת מנוסה משתמשת במוצרי האיפור הכי איכותיים בשוק. * איפור הפנים חייב להתחיל בטיפוח העור כך שהאיפור ימרח בקלות ויתקבע. * מומלץ להשתמש במייק אפ נטול שומן שיקבע את האיפור ויהיה עמיד. * מאפרת מנוסה צריכה לדעת להתאים את מינוני האיפור שימרח על פנייך, לפי סגנון האיפור שבחרתן, סוג עור הפנים שלך והשעה שמתבצע האיפור כדי שהאיפור יהיה עמיד.

אך עדיין לעיתים: הכלות בוכות מהתרגשות, בחודשי הקיץ החמים והלחות בחוץ עור הפנים עלול להבריק ובמפגש עם החתן לא נעמוד בפיתוי ונתנשק כך שהאודם עלול לרדת.

בפגישת הייעוץ שלך עם המאפרת חשוב לבדוק איתה האם היא נותנת לך ערכת תיקוני איפור שאת או המלווה שלך תוכלו לרענן מדי פעם את האיפור והאם יש אפשרות שהיא תגיע אלייך לאירוע לתיקונים. יש מאפרות שבתשלום נוסף מגיעות לפני החופה לתיקוני איפור – זה נותן ביטחון לכלה לדעת שיש לה מאפרת צמודה בחתונה.

לכל בעיה יש פתרון

הזעה והברקה בפנים: ראשית, איפור מקצועי איכותי עמיד בפני הזעה, אפילו עם תזיעי באזור ה- T המייק אפ לא ירד. *עם טישו נקי תספגי בטפיחות את השומן מפנייך. *באמצעות ספוגית עם פודרה שקופה תטפחי קלות על פנייך ותחזירי להן את המראה המט. * חשוב שכל פעולות התיקון ייעשו בטפיחות קלות ובשום אופן לא לשפשף את הפנים או לנגב את הזיעה עם היד.

דמעות: הטיפ הכי חשוב זה לא לתת לדמעות לזלוג על הפנים, מיד לתפוס אותן עם טישו או ספוגית כדי למנוע סימנים במייק אפ. * לנקות מלכלוכים שהצטברו את פנים העין עם קיסם אוזניים. *אם איפור העיניים נמרח קלות לנקות את האזור מתחת לעין עם טישו ולחדש את המייק אפ בטפיחות ואז לקבע עם פודרה שקופה.

איפור שפתיים: היום ישנם אודמים עמידים שלא מייבשים מאוד את השפתיים -מומלץ מאוד ! *באמצעות טישו וספוגית עם מייק אפ לנקות סביב לגבולות השפתיים אם האודם נמרח. *לתחום מחדש את השפתיים עם תוחם ואז לחדש את האודם או הגלוס.

לקביעת פגישת ייעוץ לאיפור כלה ובכל שאלה בטל' 052-3482944 תקבלי מענה מהיר, אישי וחם. מזל טוב - דנה קוסמן .

#איפורכלות #איפורערב #איפורמעושן #איפורפנים

DK_web_logo.jpg