טיפוח עור הפנים לקראת החתונה

חתונה היא ללא ספק אחד האירועים הגדולים והמרגשים ביותר בחייה של כל אישה, והאירוע בו היא מעוניינת להיראות במיטבה. החתונה שלך היא אירוע בו את אמורה ורוצה להיראות הכי יפה, זוהרת ונוצצת שיש, יותר מכל האורחות האחרות באירוע. לכן, איפור כלות מקצועי הוא כמובן הכרחי במסגרת ההכנות לחתונה אך בנוסף לבחירת המאפרת המקצועית עלייך לטפח את עור הפנים ואז האיפור יראה עלייך יותר יפה ויעניק לך את המראה הזוהר בתור כלה.

כפי שכל מאפרת מקצועית תסביר לך בפגישת הייעוץ שלכן טיפוח עור הפנים מבעוד מועד הופך את מלאכת איפור לקלה ופשוטה הרבה יותר. במצבים מסוימים בהם עור הפנים של הכלה המיועדת אינו רווי, מטופח וחלק - האיפור עלול שלא להיקלט כראוי. מה שכמובן יבוא לידי ביטוי במראה הכללי של הכלה, לדוגמא: מייק אפ ימרח יפה יותר על עור שאינו יבש או מתקלף ואם שפתייך סדוקות יראו זאת בשפתון.

אין תחליף לטיפוח ארוך טווח לעור הפנים, ופתרונות קוסמטיים נקודתיים אותם מבצעת הקוסמטיקאית או המאפרת בימים שלפני החתונה – אמנם יכולים להשיג תוצאות טובות, אך לא מושלמות, על כן, עם קבלת הצעת הנישואין מומלץ להתחיל בשגרת טיפוח עור הפנים. הדבר הפשוט ביותר, תתחילי להשקיע ולרחוץ מדי יום את הפנים בסבון מנקה, מעשיר ומטפח (לוודא שהסבון לא מייבש מדי את פנייך) חשוב לשמור על עור הפנים נקי עד כמה שניתן, בנוסף הקפידי למרוח קרם לחות שיעשיר את עור הפנים .חשוב ביותר למרוח את הקרם פעמיים ביום, בבוקר לפני האיפור ובערב לפני השינה כי בלילה הקרם נספג טוב יותר ומזין את העור. שימוש במי פנים המכילים אלכוהול אינם מומלצים כי הם מייבשים את פנייך. במידה ובכל זאת השתמשת בהם - יש להזין את העור בקרם לחות מעשיר.

מומלץ גם טיפול פנים אצל קוסמטיקאית– ניקוי עור הפנים, מומלץ כמה חודשים לפני החתונה ובימים שלפני החתונה מומלץ רק לפנק את העור, אם בטיפול של החדרת לחות, טיפול חמצן ועוד.

לא מומלץ לנסות שום תכשיר פנים חדש כדי שלא תופיע אלרגיה או פריחה על פנייך. והכי הכי חשוב לשתות המון מים שירוו את עורך.

לסיכום, אם את רוצה להיראות מושלמת ומוארת ביום החתונה שלך, התחילי לטפח את עור הפנים מבעוד מועד. זה ישתלם לך בסופו של דבר... בהצלחה!

#איפורכלות #איפורפנים #איפורמקצועי #איפורעיניים

DK_web_logo.jpg